Мова:

Єдність

 
Патентна фірма «Єдність»
Реєстрація торгових марок, патентів, авторського права, захист прав інтелектуальної власності з 1993 року
проспект Червонозоряний 115, оф. 201-202, м. Київ, 03118, Україна
Контактні телефони: 8(044)259-83-05, 8(044)259-93-07, 8(067)209-78-89, 8(067)447-00-26
 

Статті, події, новини

Ціна патентування в Україні комп'ютерної програми 10.09.2019

ЦІНА ПАТЕНТУВАННЯ В УКРАЇНІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ 10.09.2019 Ціна реєстрації (патентування) комп'ютерної програми. Вартість державних зборів та послуг для резидентів України зазначена в гривнях. У «звичайних, нескладних» випадках патентування (реєстрації) комп'ютерної програми ціна складає: - для...

ЗМІНИ 2019 ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Нова мінімальна ціна оформлення та реєстрації торгової марки України – 7200 грн. brand@unite.ua +380674470026   1. Реєстрація торгової марки в Україні 2019. В червні-липні місяці 2019 року вступила в силу і почала діяти нова Постанова Кабінету...

Реєстрація торгівельної марки, назви

Процедура реєстрації торговельних марок в Україні в 2019 році поки не змінилася. Хоча на цей час в Закон України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» попередньо вже...

Оформити авторське право на пісню онлайн

1. Online реєстрація авторського права https://www.copyright-ua.com/ Патентна фірма «Єдність» пропонує авторам пісень (поетам і композиторам) здійснити державну реєстрацію юридичних прав на власні пісні. Ви можете за допомогою пропонованого online сервісу: 1. замовити оформлення...

Реєстрація домену .ua та торгової марки України, правила, ціна, строки.

На території України реєстрація доменного імені «.ua» можлива і здійснюється виключно на підставі зареєстрованої торговельної марки України (за національною процедурою) або на підставі міжнародної реєстрації торгової марки, яка поширює свою дію на територію України, а так само на підставі ліцензійного договору на використання знака (торгової марки, тм).

У даній статті ми говоримо виключно про домен .ua. Домени нижчого рівня, такі як - com.ua, kiev.ua та інші можуть бути зареєстровані без наявності чинного товарного знака чи торгової марки.

Ми розглянемо основний порядок і положення правил реєстрації домену .ua, а так само розповімо про можливі нюанси цієї процедури.

Перше, що необхідно зробити - це перевірити, чи є вільним та не зареєстрованим...
Подробнее...
            Перед тим, як реєструвати торгову марку необхідно здійснити попередній аналіз торгівельної марки стосовно можливості її реєстрації з точки зору «абсолютних» підстав для можливої відмови у реєстрації знака (далі - торгова марка, торгівельна марка, товарний знак, бренд, логотип, знак для товарів і послуг, тм - мається на увазі один і той же об'єкт). Абсолютні підстави для можливої відмови у реєстрації тм сформульовані в Законі України «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг». Такою підставою, наприклад, може...
Подробнее...
Резиденти України (фізичні та / або юридичні особи) мають право зареєструвати на території Японії торгову марку, а так же отримати патенти на винаходи, корисні моделі, промислові зразки.

Реєстрація торгової марки в Японії можлива, як мінімум, двома способами:

1. За допомогою міжнародної процедури реєстрації торгової марки за Мадридською системою (із зазначенням Японії в заяві на міжнародну реєстрацію торговельної марки).

2. За допомогою національної процедури реєстрації торгової марки на території Японії.

Міжнародна реєстрація торгової...
Подробнее...
Як зареєструвати торгову марку в Німеччині.

Реєстрація торгової марки в Німеччині для фізичних та / або юридичних осіб України можлива, як мінімум, трьома способами.

1. За допомогою міжнародної процедури реєстрації торгової марки за Мадридською системою (із зазначенням Німеччини в заяві на реєстрацію торгової марки).

2. За допомогою реєстрації торговельної марки на території всього Євросоюзу (за процедурою реєстрації тм Євросоюзу).

3. За допомогою національної процедури реєстрації торгової марки на території Німеччини.

Міжнародна...
Подробнее...
За даними WIPO в 2013 році кількість міжнародних заявок на реєстрацію торгових марок за Мадридською системою збільшилася на 6,4% порівняно з 2013 роком. Всього в міжнародне відомство було подано 46829 заявок на реєстрацію товарних знаків. Це є найвищим показником за всі попередні роки.

Німеччина є чемпіоном по подачі міжнародних заявок на реєстрацію товарних знаків - всього 6822 заявки, на другому місці США - 6043 заявки, і «бронза» у Франції - 4239.

У першу десятку країн з подачі міжнародних заявок на реєстрацію торгових марок увійшли наступні країни:

1...
Подробнее...

Страница 4 из 6