Мова:

Єдність

 
Патентна фірма «Єдність»
Реєстрація торгових марок, патентів, авторського права, захист прав інтелектуальної власності з 1993 року
проспект Червонозоряний 115, оф. 201-202, м. Київ, 03118, Україна
Контактні телефони: 8(044)259-83-05, 8(044)259-93-07, 8(067)209-78-89, 8(067)447-00-26
 
Главная / Наші послуги / Реєстрація торгових марок, товарних знаків, знаків для послуг, логотипів, брендів / Україна / Патентна чистота (новизна) торгової марки (товарного знака). Пошук торгових марок

Статті, події, новини

Ціна патентування в Україні комп'ютерної програми 10.09.2019

ЦІНА ПАТЕНТУВАННЯ В УКРАЇНІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ 10.09.2019 Ціна реєстрації (патентування) комп'ютерної програми. Вартість державних зборів та послуг для резидентів України зазначена в гривнях. У «звичайних, нескладних» випадках патентування (реєстрації) комп'ютерної програми ціна складає: - для...

ЗМІНИ 2019 ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Нова мінімальна ціна оформлення та реєстрації торгової марки України – 7200 грн. brand@unite.ua +380674470026   1. Реєстрація торгової марки в Україні 2019. В червні-липні місяці 2019 року вступила в силу і почала діяти нова Постанова Кабінету...

Реєстрація торгівельної марки, назви

Процедура реєстрації торговельних марок в Україні в 2019 році поки не змінилася. Хоча на цей час в Закон України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» попередньо вже...

Оформити авторське право на пісню онлайн

1. Online реєстрація авторського права https://www.copyright-ua.com/ Патентна фірма «Єдність» пропонує авторам пісень (поетам і композиторам) здійснити державну реєстрацію юридичних прав на власні пісні. Ви можете за допомогою пропонованого online сервісу: 1. замовити оформлення...

Патентна чистота (новизна) торгової марки (товарного знака). Пошук торгових марок

Визначення патентної чистоти (новизни) Вашої торгової марки (товарного знака) здійснюється за допомогою проведення патентно-інформаційного пошуку на тотожність і схожість позначень:

  • по базі зареєстрованих торгових марок (товарних знаків) на території України за національною процедурою реєстрації;

  • по базі зареєстрованих торгових марок (товарних знаків) на території Україні за міжнародною процедурою реєстрації;

  • по базі заявок на реєстрацію торгових марок (товарних знаків), які знаходяться на розгляді в Державній патентній експертизі (Укрпатент).

Дана процедура не є обов'язковою, але ми настійно рекомендуємо Вам її здійснювати для визначення "новизни" Вашого знака (торгової марки), та для визначення доцільності і можливості державної реєстрації цієї торгової марки та її майбутнього використання.

Стандартна процедура реєстрації торгової марки (товарного знака) здійснюється протягом тривалого терміну, тобто одержання остаточного результату щодо новизни і можливості реєстрації Вашого знака (торгової марки) буде відомий через 12-16 місяців від дати подачі заявки на реєстрацію Вашої торгової марки. Але попереднє проведення патентно-інформаційного пошуку стосовно Вашої торгової марки дозволить за 10 робочих днів з моменту оплати даної послуги отримати інформацію про чистоту і новизну Вашої торгової марки (товарного знака) вже на етапі підготування матеріалів заявки на, які направляються реєстрацію до Укрпатенту.

Здійснення попереднього патентного пошуку дозволить Вам з допомогою фахівців Патентної фірми «Єдність» ще до процедури подання заявки на реєстрацію уявити і зрозуміти які існують шанси щодо здійснення процедури державної реєстрації Вашої торгової марки і одержання виключних прав на торгову марку.

За результатами пошуку можливо одержати різну інформацію щодо наявності в Україні вже зареєстрованих знаків для товарів і послуг та/або раніше направлених на реєстрацію заявок на реєстрацію знаків (торгових марок).

Така інформація може бути наступною:

1. За результатами пошуку може бути виявлена вже зареєстрована на ім’я іншої особи, або раніше направлена на реєстрацію іншою особою абсолютно тотожна торгова марка Вашій торгові марці та стосовно тих самих товарів та/або послуг, для яких Ви плануєте реєструвати та використовувати в майбутньому Вашу торгову марку. Наявність такої реєстрації торгової марки на ім’я іншої особи є законною підставою для відмови у реєстрації. В цьому випадку Ви маєте можливість прийняти рішення щодо повної зміни Вашої торгової марки та, взагалі, Ви маєте можливість прийняти рішення щодо доцільності використання такої торгової марки на ринку. У випадку наявності тотожній з Вашою вже зареєстрованої або раніше направленої на реєстрацію торгової марки на ім’я іншої особи, не має необхідності сплачувати державні збори за реєстрацію Вашої торгової марки, тому що у випадку відмови в реєстрації торгової марки такі збори, відповідно до чинного законодавства, державою не повертаються!

2. За результатами пошуку може бути виявлена вже зареєстрована на ім’я іншої особи, або раніше направлена на реєстрацію іншою особою схожа до ступеню змішування торгова марка з Вашою торговою маркою стосовно тих самих товарів та/або послуг, для яких Ви плануєте реєструвати та використовувати в майбутньому Вашу торгову марку. В цьому випадку Ви маєте можливість прийняти рішення щодо повної або часткової зміни Вашої торгової марки.

3. За результатами пошуку може бути виявлена відсутність тотожних і схожих до ступеню змішування зареєстрованих та/або поданих раніше на реєстрацію торгових марок, крім Вашої. В цьому випадку Ви маєте можливість прийняти рішення щодо здійснення подальшої процедури реєстрації торгової марки на Ваше ім’я. Відповідно, у цьому випадку бажано та необхідно оформляти та направляти в Укрпатент заявку на реєстрацію Вашої торгової марки і сплачувати державні збори, мита, послуги патентних повірених, як що Ви забажали скористуватись такими послугами.

Вартість проведення попереднього патентного пошуку по базам торгових марок (знаків для товарів та послуг) України залежить від зображення торгової марки (товарного знака) та кількості товарів та /або послуг, для яких торгова марка (товарний знак) реєструється (див. тарифи, збори і мито). Мінімальна вартість складає 600 грн. (оплата в Украптент). Термін проведення пошуку – 10 робочих днів від дати оплати цієї послуги.