Мова:

Єдність

 
Патентна фірма «Єдність»
Реєстрація торгових марок, патентів, авторського права, захист прав інтелектуальної власності з 1993 року
проспект Червонозоряний 115, оф. 201-202, м. Київ, 03118, Україна
Контактні телефони: 8(044)259-83-05, 8(044)259-93-07, 8(067)209-78-89, 8(067)447-00-26
 
Главная / Клієнти

Статті, події, новини

Ціна патентування в Україні комп'ютерної програми 10.09.2019

ЦІНА ПАТЕНТУВАННЯ В УКРАЇНІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ 10.09.2019 Ціна реєстрації (патентування) комп'ютерної програми. Вартість державних зборів та послуг для резидентів України зазначена в гривнях. У «звичайних, нескладних» випадках патентування (реєстрації) комп'ютерної програми ціна складає: - для...

ЗМІНИ 2019 ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Нова мінімальна ціна оформлення та реєстрації торгової марки України – 7200 грн. brand@unite.ua +380674470026   1. Реєстрація торгової марки в Україні 2019. В червні-липні місяці 2019 року вступила в силу і почала діяти нова Постанова Кабінету...

Реєстрація торгівельної марки, назви

Процедура реєстрації торговельних марок в Україні в 2019 році поки не змінилася. Хоча на цей час в Закон України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» попередньо вже...

Оформити авторське право на пісню онлайн

1. Online реєстрація авторського права https://www.copyright-ua.com/ Патентна фірма «Єдність» пропонує авторам пісень (поетам і композиторам) здійснити державну реєстрацію юридичних прав на власні пісні. Ви можете за допомогою пропонованого online сервісу: 1. замовити оформлення...


ПРАВЕКС-БАНК. Зареєстровані торгові марки: ПРАВЕКС, PRAVEX, Банк національного масштабу.


Банк Форум Commerzbank Group

Володіє зареєстрованими торговими марками «БАНК ФОРУМ», «БАНК ФОРУМ», «Вільний рух» ПАТ «БАНК ФОРУМ» - український банк із потужною німецької підтримкою та європейськими програмами обслуговування клієнтів. Банк Форум пропонує своїм клієнтам «Бізнес по-німецьки» будучи стабільним, обов'язковим і пунктуальним у виконанні своїх зобов'язань. Новому позиціюванню банку як частини великої німецької фінансової структури - Commerzbank AG (зареєстрована торгова марка) - присвячена національна іміджеві рекламна кампанія. Завдання рекламної кампанії - проінформувати наших клієнтів і партнерів про новий бренд банку «Банк Форум. Бізнес по-німецькі», і представити новий логотип ПАТ«БАНК ФОРУМ».


ЗЛАТОБАНК

Є власником зареєстрованих знаків для товарів і послуг: «ЗЛАТОБАНК», «Ваш Персональный Банк». Місія «ЗЛАТОБАНКУ» – сприяти динамічному економічному розвитку, фінансовому процвітанню та добробуту клієнтів – самодостатніх та впевнених в сьогоднішньому дні представників бізнесу та суспільства – шляхом надання персональних фінансових рішень. Місія банку базується на визначенні клієнта як центру уваги.


АТ АСТРА БАНК (зареєстрована торгова марка) зареєстрований в Національному банку України в Державному реєстрі банків 28.11.2007. АТ АСТРА БАНК входить до числа тридцяти українських банків - лідерів за розміром капіталу.


Торгові марки VBR і ВБР є зареєстрованими торговими марками ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку». ВБР - стабільний і активно зростаючий банк, який надає широкий спектр банківських послуг.


Ауді Центр ВІПОС (зареєстрована торгова марка) - тут Ви знайдете все, з чого складається стиль торгової марки Audi.


Назва компанії REHAU заслужено є маркою вищої якості для великого спектру виробів з полімерних матеріалів у галузях будівництва, автомобілебудування та промисловості. Спеціалізація торгової марки та сервісного знака REHAU в кожній з цих областей - технології майбутнього. (Торгова марка REHAU є зареєстрованим знаком на території Германі, України та інших країн світу).


«Телерадіокомпанія Європа Плюс Київ". Володіє торговими марками та знаками для послуг радіомовлення «Europa Plus», «EuropaFM», «Європа Музика», «Краще радіо Краще радіо», «Європа № одному», «Європа Европа Європа», «Ранкова шоу FM комедії».Група "Quest Pistols" (торгова марка "Quest Pistols" зареєстрована на території України, Росії, Китаю)


Зареєстрована торгова марка «Три ведмеді» є однією із найвідоміших торгівельних марок України у галузі виробництва та реалізації великого асортименту продуктів харчування.


Молочна продукція підприємства «КАГМА» представлена зареєстрованими торговими марками «КАГМА», «ЗДОРОВ'Я» та «Юніор» і добре відома споживачам Україні.

Асортимент товарів нараховує більше 40 найменувань, постійно оновлюється і розширюється і задовольнить смаки найвибагливішого споживача.


Компанія "Сільвер Фуд" (зареєстрована торгова марка) - одне з найбільших на території Україна підприємств, яке спеціалізується на переробці свіжомороженої риби і морепродуктів. Компанія відома споживачам Україні завдяки великому асортименту продукції, яка маркується зареєстрованими торговими марками "Русалочка", "Кашалот" і "Норвезькі традиції".


Ян Дженерал Продактс Україна - датсько-українська компанія. Заснована в році 1992. Основна діяльність компанії - це імпорт та розповсюдження продуктів харчування таких всесвітньо відомих торгових марок, як Emborg, Arla, Bonduelle, Bongrain, Pain Delice, Santa Maria, Маккейн, Gallina Blanca, Kuhne, а також високоякісної продукції торгівельних марок України „Чумак” і „Ордана”.


Зареєстрована торгова марка „coffeetrade” представляє на території Україні відомі торгові марки кави, чаю та обладнання для їх приготування.


«Пиваріум», «Пивариум», «Пиваріум приватна броварня» є зареєстрованими торговими марками. Ресторан-пивоварня «Пиваріум» пропонує найширший асортимент високоякісних сортів пива власного виробництва у Києві.


Комплекс якісного харчування „Домашня кухня” - зареєстрована торгова марка і знак обслуговування.


Американська Машинна Компанія (АМАКО - зареєстрована торгівельна марка компанії). Одна з найдосвідченіших компаній на світовому ринку товарів сільськогосподарської техніки.


Зареєстрована торгова марка «Nanoprotec» (Нанопротек) це серія товарів - інтелектуальних мастильних композитів на основі наноструктур, мінеральних композитів і складів для транспортних засобів. Компанія – власник торгової марки Nanoprotec також представляє на ринку України торгові марки відомих світових виробників у галузі товарів для обслуговування транспортних засобів.


«Консалтингова компанія «СІДКОН» власник торгових марок і знаків обслуговування «СІДКОН» і «Айсберг». Сфера діяльності компанії: управління ризиками, інформаційно-аналітичне супроводження злиттів і поглинань, комплексна безпека, аналітичні прогнози та огляди, вивчення ділового партнера і конкурента, управлінський і кадровий консалтинг; автоматизовані системи комп'ютерного аналізу ситуацій (авторські права захищені). Сьогодні компанія консультує найбільші банки і компанії України та інших держав.


Український форум маркетинг-директорів (зареєстрована торгова марка). Протягом п’яти років цей захід «Український форум маркетинг-директорів» є одною із визначних подій в галузі маркетингу.


Діловий, рекламно-інформаційний портал «Магазин готового бізнесу і франчайзинг». Інформаційно-практична база для користувачів франчайзингу (ліцензій на торгові марки та бізнес).


Видавництво «Біопром» власник двох науково-практичних журналsd - «М'ясний Бізнес» та «Продукти & Інгредієнти». Це спеціальна література для професіоналів, довідники, методичні посібники. ТОВ «Біопром» є власником торгових марок і знаків обслуговування М'ясний бізнес ®, м'ясний бізнес ®, м'ясо Бізнес ®, Продукти та інгредієнти ®, Food & Інгредієнти ®.


Фабрика м'яких меблів "ЛІВС". Зареєстровані торгові марки ЛІВС, ЛІВС. Основним видом діяльності фірми є виготовлення м'яких меблів. Модельний товарний ряд нараховує більше 70 зразків м'яких меблів.


Meblissimo - зареєстрована торгова марка. Компанія Meblissimo заснована і існує з вересня 1992 року. М'які меблі, які виробляє компанія Meblissimo, представлена для споживачів таких модельних лініях, як: кутові дивани, дивани, ліжка, крісла-ліжка, крісла, пуфи.


Зареєстрована на території Україні торгова марка «Роберто Полліні» представляє італійські меблі для споживачів України.


Компанія, власник торгової марки «buffalo» працює на ринку більярдного устаткування України вже 10 лет. Компанія є представництвом торгової марки Buffalo в Україні і однією з лідируючих компаній по виробництву власного більярдного устаткування торгової марки «Голіцин».


Зареєстрована торговельна марка «Бастіон». Компанія «Бастіон», власник торгової марки, виробляє та пропонує споживачам найякісніші і сучасні вхідні двері, замки та фурнітуру відомих торгових марок.


Виробник модельної дитячого взуття торгової марки B&G. Торгова марка B&G - бренд, яскраво заявив про себе, що встиг прекрасно зарекомендувати себе на ринку дитячого взуття. Колекція фірми складається з колекцій відомих торгових марок і товарних знаків «Принцеса Сінді", "Королева Краси", "Попелюшка".


Компанія «ДЕКО» власник декількох зареєстрованих торгових марок для лакофарбових матеріалів для будівельної, меблевої та деревообробної галузей промисловості на території Україні.


Компанія "Аллен" (зареєстрована торгова марка) - найбільший в Україні оператор на ринку товарів у вигляді сезонних декорацій, подарунків, сувенірів, предметів інтер'єру, фурнітури для дизайну, що працює на ринку вже з 1994 року. Мережа магазинів "Тенденс" працює під зареєстрованою торговою маркою Тенденс.


Інженерний центр WATTON (зареєстрована торгова марка) постійно збільшує номенклатуру пропонованих до продажу виробів від провідних виробників товарів та відомих торгових марок у галузі водопостачання, опалення та кондиціонування.


ТОВ "Сучасні Електронні технології». Торгова марка SET. Виробництво і реалізація комп'ютерів в Києві та в інших містах Україні.


ЗАТ "Електроград" (власник зареєстрованої торгової марки ЕЛЕКТРО ГРАД) найбільші в Україні підприємство - виробник електромонтажних виробів.


Фармацевтична компанія "Голден-Фарм» успішно працює на фармацевтичному і косметичному ринку України, є власником кількох десятків зареєстрованих торгових марок в галузі профілактичних, лікувальних і косметичних товарів.


РЕМОЛАН (REMOLAN) зареєстрована торгова марка. Натуральні косметичні засоби проти випадіння волосся та для вирощування волосся.


Туроператор «Вояж-Киев», владелец брэнда «Галопом по Европам» сеть туристических агенств.


Компанія «Магнет» представляє торгову марку «MAG», яка є відомою на ринку України та за її межами як потужний виробник професійного звукового обладнання – динамічних головок та акустичних систем.

„Компанія „Денн Марк” , торговая марки “The Capitalist» Деловой образовательный журнал, бизнес-издание «Капиталист» издается в Украине с 2003 года. Периодичность издания - ежемесячный. Журнал выходит в двух форматах «The CAPITALIST» и «The CAPITALIST Review». Общий тираж украинского издания (с «The CAPITALIST Review») 130 000 экзэмпляров. Читательская аудиторя - владельцы крупного и среднего бизнеса, высоко образованные обеспеченные представители бизнес-класса, ведущие менеджеры крупнейших компаний Украины. Журнал доступно и подробно рассказывает об анатомии и успеха, как расширить предприятие, передает опыт управления персоналом. Рассказывает о составляющих стабильного и прибыльного бизнеса. Материал основан на конкретных примерах людей, в реальности добившихся всего благодаря своим знаниям и умению применить их на практике.


Компанія «Porte’s» (зареєстрована торгова марка Porte’s) пропонує споживачам України різноманітні міжкімнатні та вхідні двері оптом та вроздріб.


Суспільний проект компании "Укрмолокомат" та торгової марки "Турботлива корівка" пропонує фермерське парне молоко в Києві, а також є постачальником автомати по продажу молока та інших напоїв.


Торгова марка «069» - магазин жіночої білизни пропонує продукцію відомих торгових марок світових виробників.


Згідно з Указом Президента України № 698/96 от 12.08.1996, відповідно до наказу Національного космічного агентства України створено і засноване Державне підприємство «УКРКОСМОС» (зареєстрований знак «UKRKOSMOS»).


Торгова марка STVOL – це мережа магазинів зброї по всій Україні. Завдяки праці цієї компанії на ринку України з’явилась можливість придбати вироби таких торгових марок, як Beretta, Benelli, Browning, Ruger, CZ, Baikal, Mossberg.


Пульс цен – російська компанія, яка надає найпотужнішу торгову площу в мережі Інтернет по продажу та купуванню товарів і послуг в Росії, Україні, Казахстані, Білорусії. «Пульс цен», «pulscen» - зареєстровані торгові марки.


Національна школа суддів України є окремим навчальним закладом, який утворений рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 21 грудня 2010 року. Національна школа суддів – зареєстрований знак.