Мова:

Єдність

 
Патентна фірма «Єдність»
Реєстрація торгових марок, патентів, авторського права, захист прав інтелектуальної власності з 1993 року
проспект Червонозоряний 115, оф. 201-202, м. Київ, 03118, Україна
Контактні телефони: 8(044)259-83-05, 8(044)259-93-07, 8(067)209-78-89, 8(067)447-00-26
 

Статті, події, новини

Ціна патентування в Україні комп'ютерної програми 10.09.2019

ЦІНА ПАТЕНТУВАННЯ В УКРАЇНІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ 10.09.2019 Ціна реєстрації (патентування) комп'ютерної програми. Вартість державних зборів та послуг для резидентів України зазначена в гривнях. У «звичайних, нескладних» випадках патентування (реєстрації) комп'ютерної програми ціна складає: - для...

ЗМІНИ 2019 ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Нова мінімальна ціна оформлення та реєстрації торгової марки України – 7200 грн. brand@unite.ua +380674470026   1. Реєстрація торгової марки в Україні 2019. В червні-липні місяці 2019 року вступила в силу і почала діяти нова Постанова Кабінету...

Реєстрація торгівельної марки, назви

Процедура реєстрації торговельних марок в Україні в 2019 році поки не змінилася. Хоча на цей час в Закон України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» попередньо вже...

Оформити авторське право на пісню онлайн

1. Online реєстрація авторського права https://www.copyright-ua.com/ Патентна фірма «Єдність» пропонує авторам пісень (поетам і композиторам) здійснити державну реєстрацію юридичних прав на власні пісні. Ви можете за допомогою пропонованого online сервісу: 1. замовити оформлення...

Реєстрація об'єктів інтелектуальної власності у митниці

Патентна фірма "ЄДНІСТЬ", пропонує Вам здійснити процедуру реєстрації об'єктів, Вашої інтелектуальної власності (зареєстрованої Торгової марки, запатентованого промислового дизайну) в реєстрі, який ведеться Державною митною службою України для здійснення митного контролю за переміщенням даних товарів через митні термінали Україні.
Така процедура реєстрації Вашої торгової марки та/або дизайну промислового виробу дозволить Вам, контролювати переміщення товарів (які містять об'єкт інтелектуальної власності – зареєстровану торгову марку або запатентований промисловий дизайн) через митні термінали Україні.

Для реєстрації, товарів в митному реєстрі України, які містять об'єкт Вашої інтелектуальної власності (зареєстрована Торгова Марка, запатентований промисловий дизайн) в реєстрі, який ведеться Державною митною службою і для здійснення митного контролю за переміщенням таких товарів через митні термінали Україні, від Вас необхідна наступна інформація 
1. Загальні відомості про власника прав на торгову марку та/або промисловий дизайн і про товари, що містять зазначені об'єкти інтелектуальної власності: 
 • Повні реквізити юридичної особи (у випадку, якщо об'єкт інтелектуальної власності зареєстрований на ім’я юридичної особи);
 • Повні реквізити фізичної особи-підприємця (у випадку, якщо об'єкт інтелектуальної власності зареєстрований на ім’я фізичної особи).

 

2. Відомості про осіб (юридичних або фізичних), уповноважених представляти інтерес власника торгової марки або патенту на промисловий зразок, у випадку затримання митного оформлення товарів, що містять ці об'єкти інтелектуальної власності: 
 • реквізити підприємства;
 • посада, ПІБ керівника підприємства або контактної особи;
 • телефони по, яким, в будь-який час можна вийти на зв'язок з керівником або контактною особою підприємства .
3. Документи, які, підтверджують право власності на торгову марку або промисловий зразок: 
 • копію свідоцтва на знак для товарів і послуг (Торговельну Марку);
 • копію патенту на промисловий зразок (промисловий дизайн);
4. Інформацію про виробника товарів, що містять об'єкт інтелектуальної власності: 
 • реквізити підприємства виробника товарів.
5. Реквізити юридичних осіб, які, здійснюють експорт/імпорт товарів, що містять об'єкти інтелектуальної власності (торгову марку, промисловий зразок)
6. Відомості про митні органи, які здійснюють митне оформлення товарів, що містять об'єкти інтелектуальної власності: 
 • офіційне на звання митного органу;
 • адресу митного органу (терміналу).
7. транспортування товарів, які містять торгову марку та/або промисловий зразок: 
 • повітряні перевезення;
 • морські перевезення;
 • автомобільні перевезення;
 • залізничні перевезення.
8. Виключні шляхи поставок товарів, що містять об'єкти інтелектуальної власності: 
 • найменування перевізника та пункти пропуску через державний кордон України.
9.Країна або країни постачання товарів, що містять об'єкти інтелектуальної власності. 

Розміри державних зборів і послуг на реєстрацію одного об'єкта інтелектуальної власності в реєстрі, який ведеться Державною митною службою України:
Сума грошової застави, яка вноситься для цілей, пов'язаних з діями митних органів України щодо захисту прав інтелектуальної власності. відсутня з 01.09.2012
Оплата послуг Патентної фірми "Єдність":
Одержання витягу з Державного реєстру України відомостей про діючу зареєстровану торгову марку України або про діючий патент України на промисловий зразок. від 5000* грн.
Консультації щодо процедури реєстрації товару, що містить об'єкт інтелектуальної власності (торгової марки, промислового дизайну) в реєстрі державної митної служби.
Підготовка та подання у митний реєстр України комплекту документів, необхідних для внесення товару, що, містить об'єкт інтелектуальної власності до реєстру державної митної служби України.


* вартість послуг може бути збільшена в залежності від кількості товарів, стосовно якиї торгова марка заноситься (реєструється) у митному реєстрі України.