Мова:

Єдність

 
Патентна фірма «Єдність»
Реєстрація торгових марок, патентів, авторського права, захист прав інтелектуальної власності з 1993 року
проспект Червонозоряний 115, оф. 201-202, м. Київ, 03118, Україна
Контактні телефони: 8(044)259-83-05, 8(044)259-93-07, 8(067)209-78-89, 8(067)447-00-26
 
Главная / Наші послуги / Пошук торгових марок

Статті, події, новини

Ціна патентування в Україні комп'ютерної програми 10.09.2019

ЦІНА ПАТЕНТУВАННЯ В УКРАЇНІ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ 10.09.2019 Ціна реєстрації (патентування) комп'ютерної програми. Вартість державних зборів та послуг для резидентів України зазначена в гривнях. У «звичайних, нескладних» випадках патентування (реєстрації) комп'ютерної програми ціна складає: - для...

ЗМІНИ 2019 ЩОДО РЕЄСТРАЦІЇ ТОРГОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Нова мінімальна ціна оформлення та реєстрації торгової марки України – 7200 грн. brand@unite.ua +380674470026   1. Реєстрація торгової марки в Україні 2019. В червні-липні місяці 2019 року вступила в силу і почала діяти нова Постанова Кабінету...

Реєстрація торгівельної марки, назви

Процедура реєстрації торговельних марок в Україні в 2019 році поки не змінилася. Хоча на цей час в Закон України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» попередньо вже...

Оформити авторське право на пісню онлайн

1. Online реєстрація авторського права https://www.copyright-ua.com/ Патентна фірма «Єдність» пропонує авторам пісень (поетам і композиторам) здійснити державну реєстрацію юридичних прав на власні пісні. Ви можете за допомогою пропонованого online сервісу: 1. замовити оформлення...

Пошук торгових марок

Пошук зареєстрованих торгових марок (товарних знаків, торгівельних марок) на територіях України, Росії, Китаю, США, країн Євросоюзу, Німеччини, Франції, Італії, Польщі, на Кіпрі, Казахстану, Білорусії, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії.

Вартість (ціна) пошуку торгової марки

Правова охорона та реєстрація будь-якої торгової марки діє на території кожної окремої держави, незалежно від наявності або відсутності реєстрації такої торгової марки на територіях інших держав (у випадку, якщо мова не йде про добре відомої торгової марки або фірмовому (комерційному) найменуванні).

Одна і та ж торгова марка може бути зареєстрована на ім'я однієї (або різних) осіб одночасно на територіях різних країн. Реєстрація торговельної марки може бути здійснена за національною процедурою кожної з цих країн або за міжнародною процедурою реєстрації торговельних марок у кожній з цих країн. Але правова охорона торговельної марки надається і діє конкретно в кожній окремій країні реєстрації (винятком є реєстрація торгової марки у всіх країнах Євросоюзу).

Таким чином, на території кожної держави існують «бази даних зареєстрованих торгових марок, товарних знаків» і «бази даних заявок, поданих на реєстрацію в якості торговельних марок, товарних знаків». У різних країнах по-різному здійснюється доступ до таких баз даних - платно, безкоштовно, в режимі он-лайн, і т.п.

Процедура реєстрації торгової марки, як правило, в кожній країні процес досить тривалий і недешевий. Результат патентної експертизи щодо можливості реєстрації торговельної марки здійснюється через певний період після подачі заявки і після оплати більшості платежів, пов'язаних з цією процедурою. У випадку, якщо результатом патентної експертизи є «відмова в реєстрації торгової марки, на підставі раніше зареєстрованої тотожною або схожою торгової марки», жоден з здійснених Вами платежів не повертається.

Тому, рекомендується здійснювати попередній пошук раніше зареєстрованих тотожних і схожих з Вашою торговою маркою позначень (знаків) на території тієї держави, яка Вас цікавить.

На практиці, такі патентні пошуки по базах торгових марок, можливо здійснювати за допомогою патентних повірених (патентних фірм, агентств, бюро), інших країн.

Патентна фірма «Єдність» пропонує Вам послуги з організації, контролю та аналізу результатів пошуків зареєстрованих торгових марок в інших країнах.

Патентна фірма «Єдність» має встановлені і активні контакти з патентними повіреними в Росії (Москва, Санкт-Петербург, Єкатеринбург), в Китаї (Пекін), в США (Нью-Йорк, Солт-Лейк-Сіті), Німеччині (Мюнхен), Італії ( Мілан), Польщі (Варшава), Швеції, Казахстані, Білорусії, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Молдові.

Вартість і терміни проведення патентних пошуків за базами торгових марок.

 

Країна пошуку торговельної марки

Кількість класів для пошуку тм

Вартість пошуку торгової марки

Термін виконання писку тм

1.

Україні

За один клас

600 грн. +120 (Кожен додатковий клас)

10 робочих днів

2.

Росія

Три класи

2000 грн.

7-10 робочих днів

3.

Міжнародні заявки на реєстрацію торгових марок за Мадридською угодою і протоколом

Один клас

від 500 грн.

2 дні

4.

База торгових марок Євросоюзу

Один клас

від 500 грн.

 

5.

Китай

За кожен клас

160 $

7-15 робочих днів

6.

США

За один клас

від 500 $

7-10 робочих днів

7.

Німеччина

За один клас

300 євро

7-10 робочих днів

8.

Італія

За один клас

250 євро

7-10 робочих днів

9.

Польща

За один клас

200 - 250 євро

7-10 робочих днів

10.

Кіпр

За один клас

від 150 євро

10-15 робочих днів

11.

Казахстан

За один клас

200 $

15-20 робочих днів

12.

Білорусія

За один клас

150 $

10-15 робочих днів

13.

Грузія

За один клас

100 $

7-10 робочих днів

14.

Азербайджан

За один клас

300 $

7-10 робочих днів

15.

Молдова

За один клас

180 $

7-10 робочих днів


При проведенні пошуку торгових марок в країнах Європи, необхідно враховувати, що пошук буде здійснюватися, як мінімум, по трьом патентним базам торгових марок, а саме:
- По національній патентній базі торгових марок конкретної країни (наприклад - Німеччини, Франції, Англії, Кіпру, Італії);
- По міжнародній патентній базі міжнародних заявок на реєстрацію торгових марок за Мадридською системою;
- По базі торгових марок Євросоюзу.

При проведенні пошуку торгових марок в США, необхідно враховувати, що пошук буде здійснюватися, як мінімум, по двох патентним базам торгових марок, а саме:
- По національній патентній базі торгових марок США;
- По міжнародній патентній базі міжнародних заявок на реєстрацію торгових марок за Мадридською системою.

Особливості проведення пошуку торговельної марки в США.

Право на торговельні марки на території США виникає як у зареєстрованих, так і у незареєстрованих торгових марок - тобто тих торгових марок, які реально використовуються на ринку США, але ще не є зареєстрованими (в тому числі враховується і локальне використання торговельної марки в одному Штаті, окрузі, місті, в одному магазині).
Таким чином, патентні фірми в США пропонують три варіанти пошуку:
1. «Швидкий погляд» - «a quick look». Це швидка перевірка по базі доступного реєстру зареєстрованих торгових марок США на наявність очевидного конфлікту. Вартість такого пошуку 100 $. Термін виконання 1-3 днів.
2. «Базовий пошук» - «a basic search». Це більш ретельна перевірка, з використанням декількох пошукових запитів (слово, корінь слова, кілька варіантів написання слова) по базі доступного реєстру зареєстрованих торгових марок США. Крім того, здійснюється спеціалізований Інтернет пошук. Результати пошуку викладаються з наданням письмового думки патентного фахівця США. Вартість такого пошуку від 500 $. Термін виконання 7-10 робочих днів.
3. Об'ємний пошук - «a comprehensive search». Перевіряється більше 20 різних баз даних США (найменування компаній, реєстр торговельних марок, прес-релізи, державні торговельні марки). Результат пошуку формується на 300-400 сторінках. Патентна фірма США здійснює аналіз результатів пошуку. Патентна фірма США формує та надає звіт з оцінкою ризиків і рекомендаціями в письмовому вигляді. Вартість такого пошуку складає 1900 $.
4. Основна маса клієнтів для реєстрації торгової марки в США використовує «Базовий пошук» - «a basic search».

При проведенні пошуку торгових марок в Китаї, необхідно враховувати, що пошук буде здійснюватися, як мінімум, по двох патентних базах торгових марок, а саме:

- По національній патентній базі торгових марок Китаю;

- По міжнародній патентній базі міжнародних заявок на реєстрацію торгових марок за Мадридською системою.

Дані, необхідні від Вас, для здійснення пошуку торгових марок в Україні, Росії, Китаї, США, країнах Євросоюзу, Німеччини, Франції, Італії, Польщі, Кіпрі, Казахстані, Білорусії, Молдові, Грузії, Азербайджані, Вірменії.

1. Певне написання торгової марки, або зображення торгової марки в електронному вигляді.
2. Певний перелік товарів і / або послуг, для яких передбачається майбутня реєстрація Вашої торгової марки.
3. Попередня оплата послуг за проведення пошуку по базах торгових марок.

Оплату пошуку по торговим маркам України клієнт здійснює, безпосередньо в Філію Укрпатенту, на підставі інформації від Патентної фірми «Єдність».

Всі платежі за кордон Україні (за проведення патентних пошуків за базами торгових марок) здійснює Патентна фірма «Єдність» (або її співробітник), за умови попередньої оплаті від клієнта.

Всі переговори і консультації з патентними фірмами за кордоном здійснює патентна фірма «Єдність».

Результатом виконаної роботи вважається факт надання клієнту звіту про результати проведеного пошуку по базах торгових марок з висновками про можливість і шанси реєстрації торговельної марки на території конкретної держави. Звіт про проведений пошуку торгових марок надається в електронному вигляді, і при необхідності, висновки про результати пошуку торговельної марки відображаються виконавцем (Патентної фірмою «Єдність») в акті виконаних робіт.

При необхідності, і за бажанням клієнта, Патентна фірма «Єдність», надає інформацію про патентних фірмах за кордоном, які є контрагентами Патентної фірми «Єдність» (Росія, Китай, США, країни Євросоюзу, Німеччина, Італія, Польща, Кіпр, Казахстан, Білорусія, Молдова, Грузія, Азербайджан, Вірменія). Вартість даної послуги складає 1000 грн.


Контакти
Питання з торговим маркам, сервісним знакам

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it - пошук тм на тер. Україна, Росії
(044) 259-93-07

(067) 447-00-26

  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it - писк тм на тер. Китаю, США, Європи, СНД
(044) 259-83-05
(067) 209-78-89